NZOZ FALMED CENTRUM ZABIEGOWE – ODDZIAŁ LECZENIA JEDNEGO DNIA

W skład Oddziału wchodzi nowoczesny Blok Operacyjny dysponujący salą operacyjną wyposażoną w wysokospecjalistyczny sprzęt, spełniający najwyższe standardy oraz salą wybudzeń do obserwacji pacjenta po zabiegu.

Oddział , na którym przebywają operowani pacjenci składa się z 4 sal chorych, z których wszystkie posiadają osobną toaletę i wyposażone są w wygodne łóżka oraz kącik zabaw dla małych pacjentów .

Usługi w ramach Oddziału Leczenia Jednego Dnia świadczymy w zakresie chirurgii dziecięcej , chirurgii ogólnej dla dorosłych zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie, a także wyłącznie odpłatnie w zakresie ortopedii, ginekologii oraz urologii.

Przed wykonaniem zabiegu każdy pacjent konsultowany jest przez wykwalifikowany personel specjalistów oraz przechodzi konieczne badania diagnostyczne i konsultacje anestezjologiczne.

Operacje wykonywane są przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym. Opiekę pooperacyjną nad Pacjentem sprawuje doświadczony personel pielęgniarski.
Pierwsi pacjenci skorzystali z naszych usług na początku 2011r.

Miła atmosfera oraz wysoka jakość, to główne powody dla których warto skorzystać z naszych usług.